Сладкиш с грис на фурна
Необходими продукти
1 лит. прясно мляко
150 гр захар
1 чаена чаша грис(от 200 мл)
2 ванилии
4 яйца
Масло около 30 гр
.....
Заварете млякото със захарта.
Малко преди да заври добавете грисът . Бъркайте до сгъстяване Следва маслото.
Оставете да се охлади за 30 мин.
След което добавете разбитите яйца и ванилията.
Разбъркайте до еднородна смес.
Изсипете в намазнена тавичка и печете на 200 гр.
Начин на приготвяне
За още вкусни предложения заповядайте в кулинарните ни групи
Вкусно От стария тефтер на мама
Да готвим вкусн😋 у дома
https://www.facebook.com/groups/921427298709170/
........
Страст и хоби-Вкусна домашна кухня
https://www.facebook.com/groups/786103804796728


Коментари