Сладкиш с грис


 Сладкиш с грис на фурна

Необходими продукти

1 лит. прясно мляко

150 гр захар

1 чаена чаша грис(от 200 мл)

2 ванилии

4 яйца

Масло около 30 гр

.....

Заварете млякото със захарта.

Малко преди да заври добавете грисът . Бъркайте до сгъстяване Следва маслото. 

Оставете да се охлади за 30 мин.

След което добавете разбитите яйца и ванилията.

Разбъркайте до еднородна смес.

Изсипете в намазнена тавичка и печете на 200 гр.

Начин на приготвяне


За още вкусни предложения заповядайте в кулинарните ни групи

Вкусно От стария тефтер на мама

Да готвим вкусн😋 у дома 
https://www.facebook.com/groups/921427298709170/
........
Страст и хоби-Вкусна домашна кухня
https://www.facebook.com/groups/786103804796728



Коментари